دسته‌ها
Action Bollywood Drama Family Fantasy Thriller War

دانلود فیلم Baaghi 3

باقی 3 بارگیری رایگان در دوربین HD (696 مگابایت) ↓

در حال حاضر ، دنباله های زیادی در بالیوود ساخته شده است – مورد در نقطه ، Dabangg 3 ، Housefull 3 ، Kick 2 و دیگران و Tiger Shroff’s Baaghi 3 نیز یکی از فیلم های مورد انتظار سال است. این فیلم پس از اعلام اقساط سوم ، در ماه سپتامبر به روی زمین رفت و سازندگان فیلمبرداری یک سکانس اکشن در بمبئی با ببر و 400 ماشین را انجام دادند. اکنون ، فرهاد سامجی ، نویسنده کارگردان ، روی Tiger Shroff گشوده می شود ، زیرا می گوید ببر دارای ترکیبی مرگبار از تجاوز روی صفحه و فروتنی است. وی گفت: “او یک بچه مرتب شده ، دارای وعده های زیادی است و ضربه بزرگی برای جوانان است. من از راهی که او 100 درصد به تمام فیلم هایش می دهد ، تحت تأثیر قرار گرفته ام. “

فیلم پیشنهادی  دانلود فیلم Assassin’s Game

علاوه بر عاشقانه های Tiger و Shraddha روی پرده ، Riteish Deshmukh نیز برای بازی در نقش برادر ببر در این فیلم به هیئت مدیره آورده شد و برخلاف دو قسط قبلی ، آنچه با Baaghi 3 متفاوت است این است که فیلم دارای یک دوز شوخ طبعی است. ، و Riteish ، که به زمان کمیک خود معروف است ، طنز را در این فیلم به ارمغان می آورد. وی گفت: “این اقدام پس از حادثه خاص به اقدامات جدی می رود و Riteish یکی از کاتالیزور های این طرح است. او و ببر مانند رام و لاخان فیلم هستند. ”
صحبت از شاددا کاپور گفته می شود که او در این فیلم نقش یک مهماندار هوا را بازی می کند و همانطور که فرهاد اطلاع می دهد ، او شخصیتی مهیج و روحیه آزاد است. حالا پس از تیراندازی در بمبئی ، بازیگران و خدمه ماه آینده به صربستان می روند و تیراندازی تا دسامبر ادامه خواهد داشت. Baaghi 3 قرار است در سال 2020 روی پرده ها بماند.

فیلم پیشنهادی  دانلود فیلم Sab Kushal Mangal

فیلم های پیشنهادی:

دانلود فیلم کامل Marjaavaan 2019 720p

Baaghi 3 (2019) HD فیلم ها بارگیری و تماشای رایگان HDPopcorns

پاسخی بگذارید