دسته‌ها
Action Bollywood Thriller

دانلود فیلم Commando 3

کماندو 3 بارگیری رایگان در 720p (1.02 GB)

کماندو 3

کماندو با یک فرنچایز جدید بازگشت که قول می داد مخاطبان را سرگرم کند تا یک هیجان انگیز اکشن باشد. اگرچه در مورد سابق تاسف نمی خورد ، داستانی قوی و منطقی همچنان پاشنه آشیل برای حق رای دادن است.
مانند پیشینیان خود ، کماندو 3 در مورد یک Karanveer Singh Dogra (Vidyut Jammwal) ، بهترین کماندو نیروهای ویژه هند است که برای انجام حمله تروریستی احتمالی به هندوستان به لندن فرستاده می شوند. وی در این مأموریت با همراهی بهاوانا ردی (ادهه شرما) و یك همتای انگلیسی ، ملیكا سود (آنگیرا دارار) در جذب مامور تروریست بوراك انصاری (گلشن دیوایا) همراه است. با این حال ، تنها سرنخ های آنها چشم و صدا اوست.
Vipul Amrutlal شاه هر فیلم را در حق رای دادن به یک کارگردان جدید ارائه کرده است که همراه با مجموعه هایی از جوانب مثبت و منفی است. بدون شک فیلم در جبهه اکشن ارائه می شود. تهیه‌کننده Vipul و کارگردان آدیتا دات در ویدوت جاموال طلا پیدا کرده‌اند. از زمان فیلم اول ، ویدیدوت تضمین کرده است تا هر چه زودتر صحنه فیلمبرداری را بگذراند و بدون هیچ زحمتی منظره ای را به صحنه ببرد. Adah Sharma در این فیلم به عنوان افسر پلیس باز می گردد. ادها و آنگیرا دار وقت خود را برای انجام برخی از صحنه های خیره کننده و اکشن می گیرند و این کار را با ظرافت انجام داده اند. با این حال ، نقش آنها به یک عملکرد پشتیبانی منتقل می شود که چیز زیادی برای لاف زدن ندارد.
گلشن دیوایا به عنوان آنتاگونیست کار خوبی انجام داده است ، اما ما عملکردهای بهتری از او دیده ایم. این فیلم ، البته ، او را فقط با گفتگوی القاکننده و حرکات کند ، او را به لیگ آنتاگونیست های شیک می برد.

فیلم پیشنهادی  دانلود فیلم Equilibrium 2002

کماندو 3 (2019) HD فیلم ها بارگیری و تماشای رایگان HDPopcorns

پاسخی بگذارید