دسته‌ها
Action Bollywood Drama History

دانلود فیلم Tanhaji The Unsung Warrior

Tanhaji The Unsung Warrior بارگیری رایگان در 1080p (1.09 GB) ↓

بازیگر – تهیه کننده آجی دوانگن می گوید با شروع از 100مین فیلم خود Tanhaji: The Unsung Warrior ، او می خواهد روی داستانهایی تمرکز کند که نه تنها سرگرم کننده بلکه آموزنده هم هستند. فیلم Om Raut به کارگردانی ، ساخته شده در قرن 17th ، بر اساس زندگی Tanhaji Malusare ، رهبر نظامی پادشاه ماراتا Chhatrapati Shivaji Maharaj ساخته شده است.
وی گفت: “به غیر از فیلم عالی و داشتن پیام ، آموزنده است ، آموزنده است. تماشای این یک داستان جالب است و چنین ترکیبی نادر است.
وی گفت: “علاوه بر داستان ، من همیشه تمایل دارم چیزهای جدیدی ایجاد کنم ، مثل زمانی که می خواستم این فیلم را بسازم که بر روی سه بعدی و فناوری کار کرده ایم به شکلی که باید جدید به نظر برسد. از لحاظ بصری ما از این فیلم بسیار خوشحالیم. ” این بازیگر 50 ساله افزود: با این فیلم امیدوار است مخاطبان را از قهرمانان بی نام تاریخ هند مطلع کند. “من امیدوارم که آنها آزادی را که با چنین دشواری ها و فداکاری ها به دست آورده ایم ، درک کنند.”
آجی گفت این کارگردان است که ایده ساخت فیلم در جنگجوی ماراتا را به دست آورد و احساس کرد که برای گفتن داستان مهم است. وی گفت: “وقتی او ایده ای را برای من تعریف کرد ، من آن را خیلی دوست داشتم. در مدارس ، فقط یک مورد برای او در کتاب های درسی وجود داشت. وی گفت: “شگفت آور است که چگونه افرادی مانند او جان خود را فدا کردند. حتی اگر داستان ساختگی بود ، آن نوع قدرت را دارد که شما را به هیجان آورد – آن قهرمانی ، درام ، احساساتی دارد. قهرمانان زیادی وجود دارند که جان خود را برای کشور فدا کرده اند. “

فیلم پیشنهادی  دانلود فیلم Disrupted

Tanhaji: The Unsung Warrior (2019) HD فیلم ها بارگیری و تماشای رایگان HDPopcorns

پاسخی بگذارید